1 person judged this article.

Comments

1 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 27. february 2017 at 20:44 | React

Já to četla i komentovala ale můj komentář blog asi zase snědl. :-D Tak znovu...  Trošičku jsem z toho dílu byla zmatená, jak tam byly ty různé dějové skoky.. :-D Ale jako po chvilce sem to už chápala.
Vanessa je odporná čůza. :-D Eh moc nechápu proč se Skyler vůbec s Davidem baví nebo mu cokoliv prodává, já myslela, že se jako nesnášej. :-D A její sestra je lesba či co? Kvůli tomu se trápila? Hmm, no jsem zvědavá jak to bude příště a těším se na změnu. :-)

2 Mrs. Nobody Mrs. Nobody | Web | 7. march 2017 at 13:37 | React

Taky jsem to četla, ale já jsem to nekomentovala :D Až teď. Nějak jsem neměla čas no.

Jakože, těším se na další díl, až se změní ten způsob psaní, protože týýbrďo, já v tom lítám jak splašená koza očima a stejně se v tom ztrácím. Nicméně, hlavní pointu pobírám, takže v pohodě :D
Mám takovou menší teorii, že Vanessa Davida vydírá, no uvidíme. On David určitě fetuje a nechtěl to říct Madeline a Vanessa mu vyhrožovala, že to poví atd. atd. Ok, nechám to na tobě :D
No a Skyler už je větší sympaťák, ale stále mi nějak nesedí. Jo a ještě tam byla ta věc s tou sestrou (tyjo, tam se toho tolik odehrálo, super, jen víc takových dílů!). No tam si ani nedovolím hádat o co šlo, vůbec nic mě totiž nenapadá. Těším se na další díl! Fakt že jo :D :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement